Şartlar ve koşullar

Avrupabet’e hoş geldiniz!

Bu şartlar ve koşullar, https://www.adalifekaravan.com/ adresinde bulunan Avrupabet Web Sitesinin kullanımına ilişkin kural ve düzenlemeleri özetlemektedir.

Bu web sitesine erişerek bu şart ve koşulları kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Bu sayfada belirtilen hüküm ve koşulların tamamını kabul etmiyorsanız Avrupabet’i kullanmaya devam etmeyin.

Lisans

Aksi belirtilmediği sürece Avrupabet ve/veya lisans verenleri Avrupabet’teki tüm materyallerin fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Tüm fikri mülkiyet hakları saklıdır. Bu hüküm ve koşullarda belirlenen kısıtlamalara tabi olarak, kendi kişisel kullanımınız için Avrupabet’ten buna erişebilirsiniz.

Yapmamalısın:

  • Avrupabet’teki materyali yeniden yayınlayın
  • Avrupabet’teki materyalleri satın, kiralayın veya alt lisanslayın
  • Avrupabet’teki materyalleri çoğaltın, çoğaltın veya kopyalayın
  • Avrupabet’in içeriğini yeniden dağıtın

Bu Sözleşme an itibariyle yürürlüktedir.

Bu web sitesinin bazı bölümleri, kullanıcılara web sitesinin belirli alanlarında fikir ve bilgi paylaşımında bulunma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı sunar. Avrupabet, Web sitesinde bulunmadan önce Yorumları filtrelemez, düzenlemez, yayınlamaz veya incelemez. Yorumlar Avrupabet’in, acentelerinin ve/veya iştiraklerinin görüş ve düşüncelerini yansıtmaz. Yorumlar, görüş ve düşüncelerini yayınlayan kişinin görüş ve düşüncelerini yansıtır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde Avrupabet, Yorumlardan veya bu yorumların herhangi bir şekilde kullanılması ve/veya yayınlanması ve/veya ortaya çıkması sonucunda ortaya çıkan ve/veya maruz kalınan hiçbir sorumluluk, zarar veya masraftan sorumlu olmayacaktır. İnternet sitesi.

Avrupabet, tüm Yorumları izleme ve uygunsuz, rahatsız edici veya bu Şartlar ve Koşulların ihlaline neden olan Yorumları kaldırma hakkını saklı tutar.

Aşağıdakileri garanti ve beyan edersiniz:

  • Yorumları web sitemizde yayınlama hakkına sahipsiniz ve bunu yapmak için gerekli tüm lisanslara ve izinlere sahipsiniz;
  • Yorumlar, herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, patenti veya ticari markası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmez;
  • Yorumlar, gizliliği ihlal eden herhangi bir karalayıcı, iftira niteliğinde, saldırgan, uygunsuz veya başka bir şekilde yasa dışı materyal içermemektedir.
  • Yorumlar, iş veya özel veya ticari faaliyetleri veya yasa dışı faaliyetleri teşvik etmek veya tanıtmak için kullanılmayacaktır.

İşbu belgeyle Avrupabet’e, Yorumlarınızı her türlü form, format veya ortamda kullanma, çoğaltma, düzenleme ve başkalarına kullanma, çoğaltma ve düzenleme yetkisi verme konusunda münhasır olmayan bir lisans veriyorsunuz.